[RELIGION] - THOMA MARIA ZIGLIARA (P.F.).... - Lot 26 - Vasari Auction

Lot 26
Estimation :
40 - 60 EUR
[RELIGION] - THOMA MARIA ZIGLIARA (P.F.). Summa Philosophica in usum scholarum. Romae, 1876, 3 volumes reliés demi-basane rouge. - MEINEKE Augustus. Menandri et Philemonis reliquiae. Berolini Sumptibus Augusti Mylii, 1823, relié demi-maroquin rouge, L +582pp +index et table - LOBECK Augustus. Aglaophamus sive de thelogiae mysticae graecorum causis libri tres. Regimontii, Borntraeger, 1829, 2 volumes reliés demi-chagrin rouge, dos à nerfs.
Mes ordres d'achat