- AELIANI. De natura animalium Libri Septemdecim.... - Lot 79 - Vasari Auction

Lot 79
Estimation :
30 - 40 EUR
Résultat : 50EUR
- AELIANI. De natura animalium Libri Septemdecim. Jacobs, Frommani, 1832, 2 volumes reliés demi-chagrin mauve, LXXXVIII+465 avec index et 254+700 pp. - AMAR (J.A) et LEMAIRE (N.E.). Libri quinque silvarum P. Papinii Statii cum varietate lectuonum. Paris, Lemaire, 1825–1827, 4 volumes reliés demi-basane, coiffe abimée, mors fendu, usures sur les plats.
Mes ordres d'achat